48 Gençlik Muğlaspor Taraftarlar Derneği Resmi Sitesi - 48 Gençlik - Muğlaspor Taraftarlar Derneği - MuğlasporTaraftar Grubu - Muğlaspor - Muğlaspor Haberleri

48 GENÇLİK’TEN MUĞLASPOR’A ZİYARET..

48 GENÇLİK’TEN MUĞLASPOR’A ZİYARET..

48 GENÇLİK’TEN MUĞLASPOR’A ZİYARET.. Derneğimizden Haberler

48 GENÇLİK’TEN MUĞLASPOR’A ZİYARET..

Muğlaspor’un vefakar ve cefakar taraftar topluluğu olan 48 Gençlik Taraftarlar Derneği üyeleri kulübü ziyaret ederek, Başkan Kapiz ve yönetim kuruluna başarılar diledi.

48 Gençlik Muğlaspor Taraftarlar Derneği Üyeleri Kulüp Başkanı Erol Kapiz ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kulüp Başkanı Erol Kapiz, Sportif As Başkan Mehmet Alpez, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahman Uçar ve Genel Kaptan Raşit Biter tarafından karşılanan dernek üyeleri kulüp başkanına derneğin kaşkolünü hediye etti.

Ziyaret sırasında konuşan Muğlapor Kulübü Başkanı Erol Kapiz, Muğlaspor’un taraftarı, yönetimi, teknik kadro ve futbolcuları ile çok büyük bir aile olduğunu ifade etti. Başkan Kapiz, ’48 Gençlik Taraftarlar Derneğimiz yağmur çamur, soğuk sıcak demeden her şartta takımını centilmence destekliyor. Bu nedenle kulüp başkanı olarak kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kulüp için geliştireceğimiz projelerde her zaman olduğu gibi dernek üyeleri ile yine işbirliği içinde görev yapacağız. Nazik ziyaretleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum’ dedi.

48 Gençlik Üyesi ve Tribün Lideri Mustafa Kazu’da Başkan Kapiz ve yönetim kuruluna başarılar diledi. Kazu, her zaman olduğu gibi bundan sonra da aynı duyarlılık içinde takımı desteklemeye devam edeceklerıni ifade etti.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Muğla Valiliği Muğla Büyükşehir Belediyesi Menteşe Kaymakamlığı Menteşe Belediyesi Muğlaspor Spor Toto 3. Lig Devrim Gazetesi Hamle Gazetesi Muğla Gazetesi Şah Gazetesi Yenigün Gazetesi 48 Spor
Dernek Scripti: Medya İnternet